Kratka kominkowa to zakończenie kanału ciepłego powietrza rozprowadzanego w sposób grawitacyjny lub mechaniczny z kominka. Jest ona montowana w ścianie lub czopuchu obudowy kominkowej.

Kratka wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem, a jej podłużna forma sprawia, że doskonale sprawdza się we wnętrzach utrzymanych w stylu współczesnym.

Charakterystyczną cechą modelu LUFT jest zamaskowany wlot powietrza.

Kratki malowane są metodą proszkową, która charakteryzuje się trwałością koloru oraz odpornością termiczną. Dodatkowo farba zabezpiecza kratki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Przy montażu kratki należy pamiętać o jej prawidłowym ułożeniu. Jeżeli instalujemy ją nad kominkiem - wlot powietrza powinien znajdować się od dołu, jeżeli pod wkładem - wlot powinien być od góry.

Podczas wyboru kratek prosimy skorzystać ze wzoru znajdującego się na ostatnim zdjęciu w galerii

 

Dane techniczne:
  • Wymiar zew. kratki (mm): 400 x 600 x 90
  • Wymiar otworu (mm): 385 x 585 x 60
  • Głębokość (mm): 126
  • Pole czynne kratki (cm2): 412
 

Gwarancja:

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pochodzą wyłącznie z polskich dystrybucji. Posiadają gwarancję Producenta na sprawne działanie urządzenia, liczoną od momentu zakupu.
 

Zwroty:

Klient będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od momentu objęcia towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Oświadczenie odstąpienia od umowy oraz zasady zwrotów można znaleźć w zakładce Reklamacje i zwroty

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Luft 40x60x9 Narożny Szlifowany

  • Kod produktu: 40x60x9 Szlifowany
  • Dostępność: Dostępne
  • Cena brutto: 610,00zł

i-Raty - raty online


Dostępne opcje