Kratka kominkowa to zakończenie kanału ciepłego powietrza rozprowadzanego w sposób grawitacyjny lub mechaniczny z kominka. Jest ona montowana w ścianie lub czopuchu obudowy kominkowej.

Dekoracyjny wygląd kratki sprawia, że doskonale wkomponowuje się we wnętrza tradycyjne i lekko stylizowane. Jej istotny element stanowi ozdobna ramka z delikatnym wzorem, przypominająca ramę obrazu.

Ramka kratki odlewana jest ze stopu cynku i aluminium, a następnie powlekana galwanicznie uzyskując barwę starego złota.

Kratka posiada system ruchomych żaluzji, które przy użyciu gałki pozwalają na regulację przepływu powietrza. Kratki z żaluzją nie należy montować w czopuchu obudowy.

Każda z kratek wyposażona jest w kieszeń, wykonaną z blachy ocynkowanej.

Dane techniczne:
  • Wymiar kratki (mm): 170 x 170
  • Wymiar kieszeni (mm): 152 x 152
  • Pole czynne kratki (cm2): 144

Gwarancja:

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pochodzą wyłącznie z polskich dystrybucji. Posiadają gwarancję Producenta na sprawne działanie urządzenia, liczoną od momentu zakupu.
 

Zwroty:

Klient będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od momentu objęcia towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Oświadczenie odstąpienia od umowy oraz zasady zwrotów można znaleźć w zakładce Reklamacje i zwroty

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Kratka kominkowa 17x17 Rustykalna z żaluzją

  • Kod produktu: 17x17 Rustykalna z żaluzją
  • Dostępność: Dostępne
  • Cena brutto: 66,00zł

i-Raty - raty online