Kratka kominkowa to zakończenie kanału ciepłego powietrza rozprowadzanego w sposób grawitacyjny lub mechaniczny z kominka. Jest ona montowana w ścianie lub czopuchu obudowy kominkowej.

Wypukłe wykończenie i poprzeczne wgłębienie w zewnętrznej części sprawiają, że model Oskar przypomina ramę obrazu. Rama kratki odlewana jest ze stopu cynku i aluminium, a następnie powlekana galwanicznie uzyskując barwę miedzi.

Każda z kratek wyposażona jest w kieszeń, wykonaną z blachy ocynkowanej.

Dane techniczne:
  • Wymiar kratki (mm): 170 x 170
  • Wymiar kieszeni (mm): 152 x 152
  • Pole czynne kratki (cm2): 144

Gwarancja:

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pochodzą wyłącznie z polskich dystrybucji. Posiadają gwarancję Producenta na sprawne działanie urządzenia, liczoną od momentu zakupu.
 

Zwroty:

Klient będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od momentu objęcia towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Oświadczenie odstąpienia od umowy oraz zasady zwrotów można znaleźć w zakładce Reklamacje i zwroty

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Kratka kominkowa 17x17 Oskar Miedziana Galwanizowana

  • Kod produktu: 17x17 Oskar Miedziana Galwanizowana
  • Dostępność: Dostępne
  • Cena brutto: 92,00zł

i-Raty - raty online